یازده رویداد فرهنگی در ۱۰ بنای تاریخی برگزار می شود – دانلود آهنگ جدید

مدیرعامل صندوق احیا و بهره برداری از بناهای تاریخی و فرهنگی گفت: ۱۱ رویداد فرهنگی مستمر در ۱۰ بنای تاریخی صندوق احیا در شش ماهه نخست امسال برگزار می شود
کاروانسرای تاریخی افضل شوشتر در استان خوزستان، دیگر بنای در حال بهره برداری صندوق احیا در روزهای پایانی اردیبهشت ماه (۲۲ تا ۲۸) با برنامه های ویژه، پذیرای گردشگران داخلی و خارجی است.

پرهام جانفشان اظهار کرد: ۱۱رویداد فرهنگی در ۱۰ بنای تاریخی صندوق احیا و بهره برداری از بناها و اماکن تاریخی و فرهنگی در ۶ ماهه نخست سال ۹۷ به صورت مستمر و با محوریت صنایع دستی، گردشگری غذا و میراث ناملموس برگزار می شود.

مدیرعامل صندوق احیا و بهره برداری از بناهای تاریخی و فرهنگی گفت: ۱۱ رویداد فرهنگی مستمر در ۱۰ بنای تاریخی صندوق احیا در شش ماهه نخست امسال برگزار می شود.

در ادامه برگزاری رویدادهای فرهنگی صندوق احیا و در روزهای آغازین خرداد ماه (۲ تا ۹ خردادماه)، این خانه باقری هاست که با توجه به زیبایی های کم نظیر شهر گرگان و این بنای تاریخی، علاقه مندان را پذیرا خواهد بود.

نخستین رویداد فرهنگی سال جاری ۲۹ فروردین ماه تا ۵ اردیبهشت در مجموعه خانه های تاریخی ابرکوه برگزار خواهد شد و ۱۲ تا ۱۸ اردیبهشت ماه، خانه کلانتر سمنان، میزبان ادامه این برنامه با اتکا به داشته های بومی خود خواهد بود.

برگزاری مراسم ویژه شب های قدر در خانه یزدان پناه قم، بخش دیگری از برنامه فرهنگی است که از ۱۳ تا ۲۰ خرداد ماه در این خانه تاریخی برگزار می شود، بعد از این مراسم که با ارائه میراث معنوی شهر قم نیز همراه است، حمام تاریخی سالار سلطانیه استان زنجان، اقدام به برپایی ادامه جشنواره یاد شده خواهد کرد.

« دنیای سفر » این نوشته را از « ایرنا » آورده است. واکاوی، پی گیری، نگارش و آفرینش، شایسته سپاسگزاری است.


اخبار مرتبط

 • سروش پنجره نقل و انتقالات سرخپوشان را می‌بندد؟ + هتل ایرانی ها در نجف آتش گرفت – دانلود آهنگ جدید
 • «مثلث طلایی» وارد اصفهان شد – دانلود آهنگ جدید
 • ماجرای هجوم ناگهانی ایرانی ها به صربستان – دانلود آهنگ جدید
 • جشنواره بومی و گردشگری بادبادک ها در شیروان برگزار می شود – دانلود آهنگ جدید
 • اتمام فصل اول کاوش محوطه تاریخی سنگ بست فریمان + ذوب‌آهن از قلعه‌نویی برنامه خواست – دانلود آهنگ جدید
 • ایجاد مرکز آموزش صنایع دستی برای زنان روستای گزمنزل در سیستان + رونمایی از ۸۳ دستاورد اقتدارآفرین هسته‌ای – دانلود آهنگ جدید
 • استقبال گسترده عکاسان حرفه ای و آماتور از مسابقه عکاسی از موزه بزرگ خراسان – دانلود آهنگ جدید
 • خفاش ها هم قربانی شایعه سودجویان شده اند – دانلود آهنگ جدید
 • پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *